Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po - Pá, 8 - 17 hod
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

 
 1. Úvod
 2. GUMOVÉ NÁSTRAHY
 3. Gumové nástrahy RELAX

Gumové nástrahy RELAX

Historie výroby nástrah Relax

Od poloviny devadesátých let jsou měkké nástrahy nejpoužívanějšími nástrahami lovících rybářů. Móda pro gumový rybolov pocházela ze Spojených států. Zde se vyrábí nejkvalitnější řada měkkých nástrah. Jejich zbarvení, tvar a pohyb nástrahy však nebyl vždy ideální pro evropský rybolov.

Trvalo nějaký čas zjistit, jaké umělé nástrahy jsou na evropských vodních plochách nejúčinnější: jezera, řeky. Společnost RELAX z Bielawy uvedla tuto zkušenost do života. Úkolem byl pověřen Witold Kowalczyk, který je vynikajícím rybářským specialistou na přívlač nejen v Polsku, ale i po celém světě.

Vyvinul a představil originální tvary a barvy nástrah, které způsobily revoluci na evropském trhu v nabídce RELAX. Jejich účinnost byla otestována evropskými rybáři a některé modely, jako například KOPYTO Riper vyvinuté v roce 1995 Witoldem Kowalczykem, se staly rybářským hitem 20. století, které vládne dodnes.

RELAX má obrovskou škálu umělých nástrah a škálu barev té nejvyšší kvalitě, jakou žádný jiný výrobce na světě.


Proč jsou nástrahy RELAX nejuznávanější na světě?

1. Umělé nástrahy RELAX jsou vyráběny nejvyšší technologií vstřikovacích forem USA srovnatelnou s vesmírnými technologiemi používanými v NASA, což není tajemstvím.

2. Specialisté vyrábějící nástrahy pro RELAX mají 40 let zkušeností v této oblasti. Jsou průkopníky této technologie výroby na světě, využívají své předchozí úspěchy a usilují o inovativní nápady.

3. Plasty, ze kterých vyrábíme nástrahy RELAX, jsou vždy té nejvyšší kvality. Jsou vybírány z nejlepších amerických chemických továren. Na chemické složení plastů používaných k výrobě umělých nástrah se vztahuje přísná norma společnosti. Za podíl chemických složek plastu odpovídá majitel společnosti, která řídí procesy v každé fázi výroby.

4. Komponenty, barvy, barviva a pasty pro výrobu návnad RELAX jsou vybírány v továrně patřící k předním továrnám na barvy v USA.

5. Technologie výroby jakýchkoli barevných směsí, plastových a kovových brokátů pro potřeby RELAXu je dílem samostatné továrny specializující se pouze na výrobu třpytivých komponent.

6. Volba měkkosti a tvrdosti materiálu použitého na nástrahy určené pro evropský trh probíhá přímo před výrobou odborníkem odpovědným za výběr vhodných podílů chemických složek ve společnosti. Plastickost materiálu úzce závisí na typu vyrobené nástrahy. Během tohoto procesu je dosaženo požadované flexibility nástrahy.

7. Po vyrobení hotového výrobku probíhá v USA první kontrola kvality. Druhá přejímka produktu probíhá v Polsku v sídle RELAX. Pak jsme si pouze 100% jisti naším produktem.

Zobrazuji 1-15 z 15
  Riper RELAX Jankes 1 - 6"- 15 cm
  ks
   Riper RELAX Jankes 2 - 6"- 15 cm
   ks
    Riper RELAX Jankes 4 - 6"- 15 cm
    ks
     Riper RELAX Ohio 11 4" - 10 cm
     ks
      Tuba RELAX 14 - 4 cm
      ks
       Twister Relax 15 - délka 7,5 cm
       ks
        Twister Relax 16 - délka 7,5 cm
        ks
         Twister Relax 17 - délka 7,5 cm
         ks
          Twister Relax 19 - délka 7,5 cm
          ks
           Twister Relax 21 - délka 9 cm
           ks
            Twister Relax 22 - délka 9 cm
            ks
             Twister Relax 26 - délka 13 cm
             ks
              Twister Relax 28 - délka 13 cm
              ks
               Twister Relax 29 A - délka 13 cm
               ks
                Twister Relax 29 - délka 13 cm
                ks
                Produktů na stránku 204060
                Kontakty
                Tomáš Maier
                Tomáš Maier
                Po - Pá, 8 - 17 hod
                Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz