ROTAČNÍ TŘPYTKY / Rotační třpytky Vaškovky

Vaškovky

Rotační třpytky Vaškovky. Tyto třpytky jsou opředeny mnoha legendami. Mimořádnou účinností počínaje a kapitálními úlovky konče. Zde si můžete přečíst přímo popis z propagačního letáku pana Vaška.

Pstruhové rotačky ,,Vaškovky“, dnes už s tradicí kvality a překvapivou rotační vířivostí, klidným chodem ve všech vodních sloupcích, zvlášť výraznou dráždivostí, vyprovokují nejen lososovité, ale všechny dravce, zvlášť štiky, okouny, boleny, ale i tlouště, jelce a spletou se i lipani, dokonce parma, ostroretka a další. S rotačkami se dá lovit i s vysokých břehů, kdy vlasec svírá s vlascem pod vodou tupý úhel. Jejich pohyb není stereotypní, ale citlivě reagují na zrychlení vláčením. Po dopadu do vody ihned a velmi dobře, ba překvapivě pracují i při vedení směrem po proudu. To vše znásobuje jejich chytavost a účinnost!

Výše uvedené výňatky nejsou výmysly pro „ulovení zákazníka“, ale citace z testů na slovo vzatých odborníků, mezi jinými autory nutno jmenovat např. autora rybářské knížky „1000 +1 rada“ pana ing. Jaromíra Říhy a z tisíce děkovných dopisů s uznáním od rybářských kapacit až po prosté rybáře, rybářky i dětí – sportovních třpytkařů, doložených fotografiemi-většinou kapitálních úlovků na rotačky – VAŠKOVKY !

Toť výňatek z propagačního letáku pana Vaška. Přeji Vám mnoho úlovků s těmito vynikajícími nástrahami.


Řadit podle 
Výrobce  

Vaškovky Pstruhové rotačky ,,Vaškovky“, dnes už

naše cena 69 KčRotační třpytka Vaškovka Pstruhové rotačky

naše cena 49 KčRotační třpytka Vaškovka Pstruhové rotačky

naše cena 64 KčRotační třpytka Vaškovka Pstruhové rotačky

naše cena 64 KčRotační třpytka Vaškovka Pstruhové rotačky

naše cena 59 KčRotační třpytka Vaškovka Pstruhové rotačky

naše cena 59 KčVaškovka Pstruhové rotačky ,,Vaškovky“, dnes už

naše cena 49 KčVaškovka Pstruhové rotačky ,,Vaškovky“, dnes už

naše cena 57 KčVaškovka Pstruhové rotačky ,,Vaškovky“, dnes už

naše cena 69 KčVaškovky Pstruhové rotačky ,,Vaškovky“, dnes už

naše cena 59 Kč