JAK NAKUPOVAT

Jak nakupovat

 

Nakupování v internetovém ( elektronickém ) obchodě www.nadravce.cz je velmi snadné a pohodlné Hlavní přístup k výrobkům je tvořen levým navigačním pruhem, u kterého se nabízí možnost volby zobrazení výrobků podle kategorie. V každé kategorii naleznete jednotlivé vytříděné položky. Klikáním na odkazy se propracujete až k požadovanému produktu nebo použijte vyhledávač - pomocí kterého snadno vyhledáte požadovaný produkt podle jeho názvu. Produkty si můžete v jednotlivých kategoriích třídit a seřazovat podle názvu, ceny či kódu.

Pokud jste našli zboží, které hledáte a chcete si jej objednat, klikněte na tlačítko Koupit". Zboží se přesune do tzv."košíku". Informace o Vašem nákupu se zobrazují v pravé části hlavičky stránky. Před prvním nákupem se prosím seznamte s obchodními. Podáním objednávky potvrzujete souhlas se všemi těmito podmínkami.

 

Objednané zboží zasíláme Českou poštou na dobírku nebo jako cenný balík ( při platbě předem).

K ceně zboží připočítáváme

120,- Kč   ( při platbě na dobírku )

80,- Kč   (při platbě předem na č.ú: 226256105/0300 )

 

V Mostě na adrese Komenského bl.614/ 521 máme otevřenou kamennou prodejnu s rybářskými nástrahami, návnadami a vybavením pro rybáře, kde si můžete osobně nakoupit.